Hvem er vi?

Medvind er et voksende byrå med erfarne og entusiastiske medarbeidere. Vi er spesielt kjent for dramaturgiske grep som skaper en minnerik og magisk opplevelse.

Hva gjør vi?

Medvind skaper arrangement som inspirer og beveger mennesker. Vi tror på verdien av å skape gode rammer for møter mellom mennesker.

Hva får du?

I oss får du en kompetent rådgiver som kan alt fra samfunn, politikk og strategisk tenkning og til prosjektledelse og avvikling.
04
Lars Rosenberg
lars@medvind.no
+47 952 07 483
05
Joakim M. Røisland
joakim@medvind.no
+47 928 10 101
06
Fredrik Øiestad
fredrik@medvind.no
+47 922 56 664
01
Susanne Ringdal
susanne@medvind.no
+47 916 24 892
02
Monica Nygaard Nytorpet
monica@medvind.no
+47 976 64 918
10
Fredrik S. Robertsen
robertsen@medvind.no
+47 902 03 822
03
Margrethe Eikrem
margrethe@medvind.no
+47 479 13 161
07
Bjørn Tumyr
bjorn@medvind.no
+47 416 74 454
09
Isabelle Debaig
Isabelle@medvind.no
+47 488 48 180

«Vi legger vår sjel i å gjøre livet og verden litt bedre hver dag ved å få de riktige menneskene til å møtes om de riktige og viktige tingene.»

Se noen av våre tidligere arrangementer